У смілянській школі відкрили експозицію «Мій тато- герой»

У смілянській школі відкрили експозицію «Мій тато- герой»

У рамках Тижня військово-патріотичного виховання у шкільній музейній кімнаті школи №2 відбулося відкриття нової експозиції «Мій Тато – Герой», створеної за ініціативи директора школи Тетяни Козубенко. Одноіменний проект запроваджувався у рамках шкільного довготривалого проекту національно- патріотичного виховання «З Україною в серці».


Учні закладу, чиї батьки взяли участь у антитерористичній операції у Донецькій та Луганській областях, готували розповіді про своїх татусів, збирали світлини, писали вірші.
Не зміг втримати сліз батько учениці 5 класу Сергій Долотенко, слухаючи вірша якого написала для нього його донька Катерина. Цього дня шкільний музей поповнився ще одним експонатом – прапором, який з найкращими побажаннями школярам передали до школи учасники АТО, які отримали до Дня захисника Вітчизни наші подарунки – солодощі, обереги, листівки та державний прапор з вітаннями від учнів.
Гостем заходу стала представник редакції регіональної газети «Сміла» Юлія Харченко, яка презентувала учням закладу нову книгу «Сміливі зі Сміли», у якій зібрані розповіді про героїв Майдану та АТО. На сторінках книги є дописи про випускників школи №2, матеріали, які підготували члени прес-центру закладу.

Залиште коментар