Драбівська районна організація ветеранів святкує 30-ти річчя

Драбівська районна організація ветеранів святкує 30-ти річчя

Сьогодні ветерани Драбівського району відсвяткували 30-річчя від дня заснування організації.Повідомляє сайт ДРАБІВ СЬОГОДНІ  посилаючись на сайт Драбівської районної ради.

В урочистостях взяли участь ветерани первинних громадських організацій району, ветерани війни і праці, діти війни, ветерани Збройних сил та всі ті поважні люди, які творили історію нашого району.

Нині ветеранська організація району, яка налічує 9375 спілчан, – авторитетна, незалежна від будь-яких політичних партій і рухів, бере участь в громадсько-політичному житті, проводить активну роботу серед ветеранів війни і праці, серед молоді району, допомагає українській армії та її воїнам.

Розпочалися святкові заходи з відвідування районного краєзнавчого музею, де гості ознайомилися з історією нашого краю та відомих людей Драбівщини. Опісля спільно з керівниками району та головами первинних організацій поклали квіти до пам’ятного знаку «Борцям за єдність і незалежність України».

Урочиста частина дійства відбулася в районному Центрі культури і дозвілля, де у фойє була розміщена виставка майстрів народного мистецтва.

З квітами і короваями зустрічали шановних гостей.

Привітати з ювілеєм громадської організації завітали голова районної ради Володимир Дзега, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, депутат обласної ради Григорій Плічко, керівник обласної організації ветеранів Володимир Веретільник, керівники установ і організацій району, делегації із Черкаського, Катеринопільського, Золотоніського, Чорнобаївського, Смілянського, Гребінківського районів та міст Золотоноші й Сміли.

У вітальному слові голова районної ради Володимир Дзега сказав, що ветеранська організація тісно співпрацює з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування району у питаннях соціального забезпечення, а голови первинних організацій є першими помічниками сільського чи селищного голови у вирішенні багатьох проблем ветеранів і пенсіонерів, загалом питань життєдіяльності сільських громад.

Він відмітив, що районна влада враховує пропозиції щодо покращення життя ветеранів на селі, тому у нинішньому році на підтримку статутної діяльності найчисельнішої організації району виділено 220 тис. грн.

«Хочу запевнити вас, дорогі ветерани, що ми робили і робитимемо все, щоб ви мали постійну підтримку, щоб ваші подвиги та трудові здобутки стали прикладом для сучасної молоді. Бажаю  усім міцного здоров’я. Нехай  доля  щедро обдаровує земними благами, літа  додають тільки мудрості й достатку, а людське тепло та повага завжди зігрівають ваші серця!» – сказав на завершення Володимир Дмитрович та за активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху вручив Подяки районної ради головам первинних організацій: Сергію Круліку (смт Шрамківка), Лідії Півтористій (с. Жорнокльови), Миколі Шаповалу (с. Яворівка), Федору Юрченку (с. Драбове-Барятинське).

Всі гості свята щиро вітали ветеранів, висловлювали слова вдячності й поваги, вручали подарунки.

Урочиста частина завершилася святковим пісенним дарунком – виступом ансамблю «Черкаські козаки» під керівництвом братів Василя та Юрія Марштупів та Заслуженої артистки України Євгенії Крикун.

Прочитайте ще:

Залиште коментар