Два черкасці представлять Україну на міжнародних змаганнях

Два черкасці представлять Україну на міжнародних змаганнях

Черкасці Максим Дмитраш та Вадим Мазніченко увійшли до складу збірної, яка представлятиме Україну на міжнародних змаганнях Invictus Games Düsseldorf 2023. Про це повідомляє Черкаська міська рада.


Максим Дмитраш працює у підрозділі спецпризначення КОРД системи МВС України. Кілька разів їздив на ротації в зону АТО/ООС. Із початком повномасштабної війни брав участь у бойових діях у складі полку спецпризначення «Сафарі». За результатами Національного відбору «Ігор Нескорених» Максим був першим з легкоатлетичного забігу на 100 метрів і другим у забігу на 200 метрів у категорії IT7.

Ветеран Збройних Сил України Вадим Мазніченко під час участі в АТО втратив руку і ногу. Під час Національного відбору посів ІІІ місце в категорії IR3 у веслуванні на тренажерах. 

Загалом під час Invictus Games 2023 в Дюссельдорфі змагатимуться майже 600 учасників із 22 країн світу в 10 видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, веслування на тренажері, баскетбол на візках, регбі на візках, велоспорт, волейбол сидячи, плавання та настільний теніс.

Залиште коментар