Двоє студентів побили прокурора у черкаському барі (відео)

Двоє студентів побили прокурора у черкаському барі (відео)

У Черкасах двоє студентів місцевого вишу побили співробітника міської прокуратури. Про це повідомляє “Вичерпно” із посиланням на УНН.

Подія сталася ввечері 25 березня в одному з місцевих барів. Двоє студентів напали та побили співробітника прокуратури. В результати нападу прокурор отримав струс головного мозку та був госпіталізований.

Причини та обставини інциденту наразі встановлюються. За даним фактом розпочато досудове розслідування.

Як стало відомо, мова йде про прокурора Черкаської місцевої прокуратури Владислава Долотія.

У соціальній мережі він вже прокоментував подію, відзначивши, що майже відразу, як тільки він зайшов до закладу, до нього підійшов невідомий чоловік і вдарив його.

«Зайшов до цього закладу о 2:40, а о 2:42, як видно на відео, до мене підійшов невідомий чоловік та майже одразу наніс удари, тому що йому, певне, вже руки свербіли. Більше того, йому допомогав і його товариш», — написав Владислав Долотій.

Відео інциденту на своїй сторінці у «Фейсбуці» виклав Вадим Комаров.

ЦЕ БЄСПРЄДЕЛ!Сьогодні вночі, в барi "Ерік" в халепу потрапив працівник Черкаської місцевої прокуратури пан Долотій.Халепа виявилася розміром в зламаний ніс, який тепер звісно потребує не косметичного а технічного ремонту.Як розровідають очевидці, працівник прокуратури прийнявши на грудь 500, а може і більше реально відчев себе Господом, а тому і повів себе не зовсім коректно до інших відвідувачів.Як наслідок – раз, два, три в дюндель.А потім, тато рятуй……!?За даним фактом відкрито кримінальне провадження, а саме ч.1 ст. 296 КК України.Особи, що обідєлі "мишку" встановлені. Підозра наразі погоджується в Черкаській місцевій прокуратурі.Гуртом, як видно легше не тільки прокурора бити, а й прокуратурі гуртом …. своїх принижувачів.Честь мундира мабуть зобовязує!

Опубліковано Вадимом Комаровим Понеділок, 25 березня 2019 р.

Залиште коментар