Дивного їжака з Черкащини обговорюють зоологи (фото)

Дивного їжака з Черкащини обговорюють зоологи (фото)

У Facebook-спільноті “Тваринний світ України” активно обговорюють світлину їжака з Єрків, що на Черкащині. Через незвичайний вигляд тварини користувачі соцмережі припускали, що на фото зображений броненосець або панголін.

Однак дописувачі все-таки визначили, що це їжак, але хворий і потребує допомоги, повідомляє видання “zmi.ck.ua” з посиланням на “Вісті Черкащини”.

“Якщо хворий демодекозом, то значить дуже слабкий імунітет, погане харчування. Можливо здобич не може спіймати, сліпий чи нюху нема. Має шанси померти, особливо в холод”, − пише Олена Луговська.

Інші дописувачі вважають, що причина такого стану їжака – генетичні аномалії чи стан екології. “З нашою екологією скоро і не таке будемо бачити”, − зауважує Юлія Берест.

Натомість біолог Лариса Бойченко зазначає: у випадку мутацій тварина не дожила б до зрілого віку. Причину стану їжака фахівець вбачає в поганому імунітеті й харчуванні.

“Ймовірно, тварині не вистачає цинку. У таких випадках його слід було б годувати котячою їжею із залізовмісними добавками. Тварину потрібно показати лікареві, підлікувати і передати під чиюсь опіку. Згодна, навіть, забрати його собі”, – написала Лариса Бойченко.

Залиште коментар