Екс-депутатка-регіоналка заперечила свою провину у смертельній ДТП

Екс-депутатка-регіоналка заперечила свою провину у смертельній ДТП

Обрання міри запобіжного заходу для підозрюваної у скоєнні смертельної ДТП влітку 2018 року відбулося в Придніпровському районному суді м. Черкаси. Любов Савченко, якій оголосили підозру майже через півроку після фатальної ДТП, під час засідання заперечила свою вину. Про це повідомляє сайт “Про все”.

Нагадаємо, ДТП сталася в червні минулого року на дорозі Черкаси – Сміла. Автомобіль марки «Мерседес», яким керувала Любов Савченко, здійснив наїзд на двох велосипедистів. Один з них загинув на місці пригоди, інший – отримав тілесні ушкодження.

На початку засідання прокурор клопотав про обрання для неї запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, зважаючи на тяжкість скоєного правопорушення.

У відповідь на це захисник Любові Савченко заявив, що підозра його підзахисній є необгрунтованою, оскільки експертизи, які б доводили її вину, ще й досі тривають. Крім того, адвокат зазначив, що Савченко є інвалідом другої групи та потребує невідкладного стаціонарного лікування в неврологічному відділенні лікувального закладу.

Любов Савченко у своєму виступі зазначила, що не вважає себе винною у скоєній ДТП та запевнила, що винуватцем аварії став загиблий велосипедист.

– Я їхала на малій швидкості, не порушуючи правил дорожнього руху. Я бачила, що переді мною обабіч дороги їдуть два велосипедисти. Коли я майже зрівнялася з ними, один з велосипедистів різко виїхав на дорогу і в мене не було можливості уникнути зіткнення, – повідомила підозрювана.

В той же час пані Савченко зазначила, що дуже шкодує, що внаслідок події загинула людина, однак просила не обмежувати її свободи.

– Я працюю директором великого меблевого підприємства, яке є найбільшим платником податків у м. Сміла. Якщо я не зможу контролювати виробничий процес, то підприємство може втратити свій дохід, що вплине на сплату податків у міський бюджет, – повідомила пані Савченко.

Повернувшись із нарадчої кімнати, слідчий-суддя Придніпровського районного суду Михальченко ухвалила відмовити в повному обсязі клопотанню слідчого.

Чи будуть органи прокуратури оскаржувати це рішення суду, достеменно невідомо.

Залиште коментар