Енергетикам області ще мають виплатити 17,7 мільйонів гривень заборгованої заробітної плати

Енергетикам області ще мають виплатити 17,7 мільйонів гривень заборгованої заробітної плати

Працівникам ПАТ «Черкасиобленерго» почали виплачувати зарплату за червень. Це стало можливим завдяки встановленню відповідного алгоритму перерахувань коштів НКРЕКП та відновленню виробничої діяльності ПАТ «Азот». Зокрема, споживання електроенергії у червні відбулося на рівні 51 млн грн, очікуване споживання у липні — на рівні 136,1 млн грн.

Нагадаємо, Постановою НКРЕКП від 29 червня цього року №832 передбачені особливі умови спрямування надходжень за електроенергію від ПАТ «Азот» на поточний рахунок підприємства для погашення заборгованості з виплати заробітної плати. Відповідно до неї та умов Договору про постачання електроенергії «Азот» у липні сплатив Товариству 99,4 млн грн, які були спрямовані виключно на виплату зарплати.

– Як і планували, у серпні ми вийдемо на поточну виплату заробітної плати нашим працівникам, — говорить голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. – Упродовж липня вдалося виплатити зарплату за березень, квітень, травень та частково за червень. Крім того, плануємо преміювати фахівців, задіяних на ліквідації наслідків стихії 1 липня, від якої найбільше постраждали Чорнобаївський та Золотоніський райони.

Станом на кінець липня залишок заборгованості з виплати заробітної плати з нарахуваннями за червень склав 17,7 млн грн. Нагадаємо, на старті кампанії з виплати зарплати сума заборгованості сягала більше 120-ти мільйонів. Виплата заробленого дозволила призупинити страйки та відновити нормальну роботу районів електричних мереж.

Про це інформує Економіка сьогодення.

Прочитайте ще:

Залиште коментар