Фахівці радять як легко та без шкоди для здоров’я зустріти Новий рік

Фахівці радять як легко та без шкоди для здоров’я зустріти Новий рік

Олів’є, холодець та ковбаса – головна прикраса новорічного столу черкасців. А ще – почасти алкоголь. Наслідком таких частувань стають зайві кілограми та шлунковий дискомфорт. Навіть – звернення до лікарів. Як весело, але легко й без шкоди для здоров’я  зустріти рік прийдешній, у сюжеті ВІККИ.

Черкащанка Наталія, аби не набрати зайвих кілограмів, готує своє тіло в тренажерному залі.  Каже, що займається вже півроку, але перед свято вирішила посилити спортивне навантаження.

Спортсмени ж кажуть, що уідеальнити свою форму за тиждень до Нового року, неможливо. Потрібно все робити поступово – різко себе не навантажувати та не відмовлятися від усіх смаколиків одразу.

Покрасти на стіл всього смачного та побільше – за традицію на свята у черкасців. Адже в найгучніше святкування року хочеться скуштувати все у чому, можливо,  давно собі відмовляли. Та аби не стати для свого шлунку ворогом лікар радить відмовитися на свята від смаженого.

“Їжу можна запікати, тушкувати, варити. Це корисніше, ніж смажити”, – каже дієтолог Лілія Загородня.

Та якщо наважилися на переповнений стіл, варто запастися ліками, зокрема, сорбентами.

Новий рік – це привід гарно провести час, зустрітися з друзями й родичами, а не набити шлунок.

“Свято живота – це не свято життя. Це трохи різні речі. Можна запланувати й сходити на якийсь концерт, – рекомендує психолог Ліна Атамась. – Тобто кошти, які ми витрачаємо на новорічний стіл, потрібно розтрачувати більш раціонально”.

Черкаська блогерка радить відмовитися від стандартних новорічних страв. Вона радить приготувати більш оригінальні. А якщо вже й подавати «олів’є» чи «шубу», то краще їх удосконалити на новий лад. До прикладу, ковбасу замінити на м’ясо птиці чи кроля. Головне – не боятися експериментувати.

Детальніше – в сюжеті.

Залиште коментар