Фермерам Лисянського району розповіли про переваги легального працевлаштування

Фермерам Лисянського району розповіли про переваги легального працевлаштування

нспектор Управління Держпраці у Черкаській області Андрій Слинько у складі робочої групи Лисянської райдержадміністрації з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення здійснив виїзд до сіл Босівка та Кам’яний Брід з метою інформування найманих працівників про соціальні ризики громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно, пише ЕКОНОМІКА СЬОГОДЕННЯ.

Фахівець Управління провів роз’яснювальну роботу про початок пілотної компанії з виявлення незадекларованої праці на території Черкаської області, надав консультації щодо переваг легального працевлаштування працівникам фермерських господарств «Дружба», «Персть» та «Джугліне».

Члени робочої групи провели роботу зі збирання інформації про факти нелегальної виплати заробітної плати і зайнятості населення, проаналізували стан справ, пов’язаних із легальною виплатою заробітної плати і зайнятості населення ФОПів сфери торгівлі вищеназваних сіл.

До 20 ФОПів попереджено про відповідальність у разі виплати найманим працівникам заробітної плати нижче за встановлену законодавством. Гідна заробітна плата – це запорука спокійного і благополучного життя як для роботодавця, так і для працівника.

Прочитайте ще:

Залиште коментар