Фермерське господарство Жашківщини заборгувало місцевому бюджету 45 тисяч гривень

Фермерське господарство Жашківщини заборгувало місцевому бюджету 45 тисяч гривень

Уманською місцевою прокуратурою під час вивчення підстав для представництва інтересів держави встановлено факт несплати одним із фермерських господарств Жашківського району  пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жашкова. Про це повідомляють в Уманській місцевій прокуратурі.

Так, встановлено, що згідно договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жашкова фермерському господарству необхідно було у визначений у договорі строк перерахувати кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  міста Жашкова в сумі майже 45 тис. грн., однак ФГ своє зобов’язання не виконало.

Ухилення відповідача від сплати коштів на  розвиток інженерно-транспортної інфраструктури міста призводить до ненадходження коштів до бюджету.

Виконавчий комітет Жашківської  міської  ради  заходів  щодо стягнення заборгованості в судовому порядку з відповідача не  вживав, тому вчора, 10.10.2017 року Уманською місцевою прокуратурою до Господарського суду Черкаської області пред’явлено позов про стягнення вищезазначеної заборгованості  по договору  про пайову участь.

Залиште коментар