Фестиваль «Черкаська коляда» може стати ще масштабнішим

Фестиваль «Черкаська коляда» може стати ще масштабнішим

Нині в Черкасах триває традиційний фестиваль «Черкаська коляда», який розпочався 8 січня. Завтра та після завтра, 13-14 січня він матиме продовження у вигляді виставок, майстер-класів, Зіркової ходи та інших заходів.

Про це йшлося на прес-конференції, присвяченій досягненням управління культури Черкаської міської ради протягом 2017 року, передає кореспондент «ПроГоловне».

Отже, 13 січня в Черкаській обласній філармонії можна буде відвідати виставки і майстер-класи, присвячені різдвяній тематиці, подивитись концертну програму дитячих та дорослих колективів, які неодноразово брали участь у всеукраїнських та міжнародних проектах.

О 15.00 розпочнеться Зіркова хода (від філармонії до Свято-Троїцького собору). На площі перед собором вона завершиться «Смачною гостиною», де можна буде поласувати різними добрениками.

У неділю 14 січня пройде Парад колядників. Він розпочне свою ходу зі скверу «Юність» о 14.00 і завершить її на площі Дружби народів. За попередніми підрахунками, участь у Параді візьмуть до тисячі учасників. Усі вони разом з містянами та гостями виконають біля Палацу культури «Дружба народів» колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю». Так розпочнеться концерт під відкритим небом. А о 18.00 у самому Палаці відбудеться концерт кращих українських гуртів «Гайдамаки», «Хорея козацька» та «Полікарп». Усі заходи – безкоштовні.

«Наступного року ми хочемо зробити цей традиційний вже для Черкас фестиваль ще масштабнішим. Плануємо, що він буде триденним, з тим, щоб в останній день провести ще й гала-концерт фестивалю», – розповів директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин.

Він відзначив також роль церкви в організації фестивального дійства: 8 січня заходи відбувалися за підтримки парафії української греко-католицької церкви, а у вихідні – за допомоги української православної церкви Київського патріархату.

Прочитайте ще:

Залиште коментар