Флешмобом з віджимання відзначили день студентського спорту в ЧНУ

Флешмобом з віджимання відзначили день студентського спорту в ЧНУ

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького приєднався до всеукраїнського флешмобу, присвяченого Міжнародному дню студентського спорту. Близько 200 студентів з усіх інститутів та факультетів зібралися на флешмоб із віджимання. про це повідомляють в Черкаській ОДА.

Провели флешмоб начальник Черкаського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Антоніна Саприкіна, голова спортивного клубу ЧНУ «Богдан» Володимир Хіміч і старший викладач ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я Ярослав Олексієнко.

Антоніна Саприкіна привітала учасників флешмобу від імені Міністра освіти і науки Лілії Гриневич та розповіла про День студентського спорту.

Це свято було започатковане Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Спортивна студентська спілка України підтримали ініціативу відзначення Міжнародного дня студентського спорту та підготували спортивні заходи по всій країні. Вони проходять 20 вересня в усіх навчальних закладах незалежно від підпорядкування. Студенти України, починаючи від Троїцької площі в столиці і закінчуючи її найвіддаленішими куточками, опівдні вийшли на флешмоб. У ЧНУ віджималися на Університетській площі.

Залиште коментар