Фотороботи уманських студентів стали кращими у конкурсі «Молоде обличчя України»

Фотороботи уманських студентів стали кращими у конкурсі «Молоде обличчя України»

Студенти Уманського державного педагогічного університету стали переможцями загальноміського фотоконкурсу «Молоде обличчя України». Днями в Уманській міській раді відбувся фінал фотоконкурсу, під час якого пройшло нагородження переможців. Про це повідомили у прес-службі вишу, пише ПРОЧЕРК. 

У номінації «Талановита молодь України» І місце виборов студент Навчально-наукового інституту економіки та бізнес освіти Володимир Кикоть, ІІ місце здобула студентка факультету української філології Дар’я Крайнова, ІІІ місце – студентка факультету початкової освіти Яна Галущак.

У номінації «Вибір молоді – здоров’я» конкурсна комісія розприділила місця таким чином: І місце – Аріна Булах (агротехнічний коледж), ІІ місце – студентка факультету мистецтв Анжеліка Величко, ІІІ місце – студентка факультету української філології Анна Кулінєєва.

Всі призові місця у найбільш патріотичній номінації «Нас єднає Україна» здобули студенти УДПУ: І місце – Анастасія Аксьоненко (факультет початкової освіти), ІІ місце – Володимир Кикоть (Навчально-наукового інституту економіки та бізнес освіти), ІІІ місце – Олена Почапська (факультет професійної та технологічної освіти).

Згідно положення про міський фотоконкурс, роботи-переможців, яким присуджено перші місця за всіма тематичними рубриками, будуть передані до управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА для участі у Всеукраїнському фотоконкурсі «Молоде обличчя України».

Прочитайте ще:

Залиште коментар