Гармоніст із Жашкова став одним із найкращих у світі

Гармоніст із Жашкова став одним із найкращих у світі

Викладач Жашківської музичної школи, керівник Жашківського музею гармоніки , заслужений працівник культури України Іван Сухий ставав неодноразовим лауреатом мистецьких конкурсів, як всеукраїнських, так і міжнародних. Зокрема, в 2005 році, будучи учасником міжнародного фестивалю “Дзвенять цимбали і гармоніки”, що проходив у місті Постави Вітебської області, Іван Іванович досяг першості. А в 2015 році на однойменному фестивалі серед визнаних митців з дев’яти країн він виборов найвищу нагороду — гран-прі, пише “Про Все” з посиланням на “Черкаський край”.

Цьогоріч жашківчанина запросили на чемпіонат світу зі гри на гармоніці, що відбувся в австрійському місті Аусервільгратен. Серед 205 учасників чемпіонату Іван Сухий один представляв як Україну, так і країни СНД. І небезуспішно, виборовши сьоме місце, іншими словами – потрапивши до першої десятки найкращих гармоністів світу.

Разом з відповідною медаллю, грамотою та іменним значком він привіз з Австрії чимало приємних вражень, зокрема від проведеного ним в рамках фестивалю майстер-класу на діатонічній гармоніці для членів журі та експертів Віденської консерваторії, від зустрічей з давніми друзями та нових знайомств.

Прочитайте ще:

Залиште коментар