Гериатричний пансіонат у Черкасах розмалювали студенти

Гериатричний пансіонат у Черкасах розмалювали студенти

На квітковий сад перетворили стіни обласного геріатричного пансіонату черкаські студенти-дизайнери. Два тижні тому хлопці та дівчата розпочали роботу над ескізом, нині завершують оздоблювати хол. Зі слів викладачки Олени Галицької, фарбами для створення малюнку їх забезпечили волонтери.

Про це інформує “Суспільне”.

Катерина, Вікторія й Анна – третьокурсниці. Зараз в університеті практика, тому є більше часу, аби допомоги розфарбувати сад – розповідають дівчата.

Для створення власної композиції взяли за основу роботи англійського художника Вільяма Морріса, – говорить викладачка кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету Олена Галицька: “Побачивши ці роботи нам здалося, що вони нагадують відчуття затишку, відчуття чогось домашнього і разом з тим дуже спокійного. Та краса, серед якої знаходиться пансіонат – це ліс. Ми вирішили продовжити цей простір в самому холі і зробити таке дерево, яке завжди буде зеленим”.

Додає, із фарбами допомогли волонтери, які організовують в пансіонаті різні заходи.

За роботою дівчат спостерігають мешканці пансіонату. Віра Шевченко – одна із них. Жінка розповідає, що малюнки сподобалися.

Михайло Стецюк додає: не проти, аби такі квіти, дерева і птахи оселилися й на інших поверхах закладу.

Студентка Анна Кальченко до такої доброчинної ініціативи долучилася вперше. Каже, це приємний досвід не тільки у відточені художніх навичок.

Залиште коментар