На Черкащині запустили нову біогазову станцію

На Черкащині запустили нову біогазову станцію

Біогазовий комплекс 7,5 МВт на Селищанському цукровому заводі, який входить в структуру групи компаній «Панда», почав працювати на повну потужність. Про це пише видання latifundist.com.

Про це повідомляє прес-служба компанії «Зорг Біогаз», яка займалася будівництвом станції.

«В ході запуску замовнику було рекомендовано використовувати мікроелементи, так як жом не містить всього того, що необхідно для бактерії. Однак замовник вирішив провести експеримент і запустив в роботу два реактора з мікроелементами, а один – без. Реактор без мікроелементів почав «хворіти», різниця стала помітною вже на третій тиждень. Реактор з мікроелементами, запущений пізніше, наздогнав і перегнав реактор без мікроелементів. У підсумку, замовник визнав, що без мікроелементів неможливо працювати ефективно » – поділився досвідом генеральний директор« Зорг Біогаз » Ігор Олександрович Редді.

За його словами, однією зі складових швидкого запуску станції була сучасна біогазова лабораторія. Завдяки її наявності, оператори чітко знали, що відбувається в реакторі і могли розрахувати оптимальну норму завантаження сировини.

«Українська станція перевершила за технічним оснащенням навіть знамениту станцію на цукровому заводі в м Анклам (Німеччина). На станції в Анклам немає можливості вантажити брудну сировину, тоді як станція в Селищі обладнана загрузчиком з камінняуловлювачем » – вказав технічний директор «Корсунь Еко Енерго» Сергій Підлубний.

Залиште коментар