Гідравлічні випробування у Черкасах завершаться до кінця вересня, обіцяють тепловики

Гідравлічні випробування у Черкасах завершаться до кінця вересня, обіцяють тепловики

З 2 вересня в місті стартував останній етап гідравлічних випробовувань теплових мереж ВП «Черкаська ТЕЦ», який охоплює мікрорайон «Митниця» по вулицях: Припортова, Героїв Дніпра, Гагаріна, Сержанта Смірнова, Сержанта Жужоми, Козацька, а також – вулиці Новопречистенська, Кривалівська, Благовісна, Небесної Сотні, Митницька, Пастерівська, Гуржіївська.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

За умов відсутності суттєвих пошкоджень тепловики сподіваються закінчити гідравлічні випробовування у Черкасах до кінця вересня.

Тоді як КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», згідно з графіком, вже завершило проведення гідравлічних випробувань теплових мереж від котелень. Нині ремонтні бригади працюють над ліквідацією поривів, які виникли на теплопроводах підприємства, підключених до мереж ВП «Черкаська ТЕЦ».

Міський голова Анатолій Бондаренко тримає на особистому контролі проведення гідравлічних випробовувань у Черкасах, які через значну кількість пошкоджень на мережах ВП «Черкаська ТЕЦ», цьогоріч дещо відстали від графіку.

За його словами, нині в місті триває підготовка об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Гідравлічні випробування є важливою складовою такої підготовки. Оскільки допомагають виявити і ліквідувати максимально можливу кількість найбільш зношених ділянок мереж та запобігти появі таких пошкоджень під час опалювального сезону, коли відсутність гарячої води та опалення є критичною для мешканців будинків.

– Сьогодні ми робимо все необхідне, аби місто вчасно та в повному обсязі отримало тепло з початком опалювального періоду та у нормальному плановому режимі його провело, – наголосив Анатолій Васильович.

Нагадаємо, що під час попередніх етапів ВП «Черкаська ТЕЦ» та КП «Черкаситеплокомуненерго» перевірили на міцність мережі Південно-Західного району та мікрорайону «Хімселище», вул. Чорновола, вул. Смілянської, в районі залізничного вокзалу, вул. Н.Горова, вул. Кобзарська, вул. Різдвяна, вул. Нарбутівська, вул. Симиренківська.

Між тим, на мережах до споживачів КПТМ “Черкаситеплокомуненерго ” всі роботи виконані до 10 серпня. Про це повідомив директор КП Павло Карась.

“Ми виконали роботи на місяць раніше графіку. Всі наші клієнти отримують гарячу воду”, – написав він у фейсбук.

Залиште коментар