Гітаристи Черкащини стали лауреатами всеукраїнського фестивалю

Гітаристи Черкащини стали лауреатами всеукраїнського фестивалю

З 22 по 24 червня юні гітаристи Черкаської ДМШ № 1 прийняли участь у I Всеукраїнському відкритому фестиваль-конкурсі виконавців на класичній гітарі «Гітаріада». На цей конкурс з’їхались гітаристи з різних куточків України, починаючи з молодших класів музичних шкіл та закінчуючи студентами академій та консерваторій. Про це інформує сайт provce.ck.ua.

Журі очолював Радзецький Юрій Володимирович, композитор та виконавець, лауреат Всеукраїнських конкурсів, викладач по класу гітари Дніпровської академії музики ім. М.Глінки . Голова та інші члени журі провели методичну конференцію, де ділилися своїм досвідом та знахідками у гітарному мистецтві.

Під час конкурсу проводились безкоштовні цікаві екскурсії , завдяки яким юні музиканти краще впізнали одне з найдавніших міст України- Острог, та його історичні пам’ятки : Острожська греко-слав’янська-латинська академія 1576 р.;старовинні замки , монастирі та інші цікаві музеї. Самі конкурсні прослуховування проходили у старовинному Острожському замку, що створювало особливу атмосферу.

Черкаську ДМШ № 1 представляв ансамбль гітаристів «Фанданго» під керівництвом Пархоменко Вадима Валерійовича, який посів 1 місце у своїй категорії, а також 4 соліста, які теж стали лауреатами : 2 місце – Діченко Олександра, викл. Пархоменко В.В.; 3 місце –Теслюк Владислав, викл. Пархоменко В.В.; 3 місце – Лукашенко Олексій, викл. Пархоменко В.В., та 3 місце -тБережнов Станіслав, викл. Путинець А.І.

Залиште коментар