На фестивалі вуличної їжі побувала служба зайнятості

На фестивалі вуличної їжі побувала служба зайнятості

Нещодавно, в парковій зоні готельно-ресторанного комплексу «Апельсин» міста Черкас, відбувся другий приватний фестиваль вуличної їжі «Сок». Це проект, який направлений масово популяризувати в Черкасах європейську культуру споживання та приготування вуличної їжі. Про це інформує “Діловий Регіон“.

До участі в заході запросили представників місцевих ресторанів, кафе, закладів харчування, підприємств та магазинів. Для черкащан це місце перетворилося у куточок розваг та відпочинку, де була організована сцена, дитяча та спортивна зони, фуршет та фотолокації. У всіх зонах проходили майстер-класи, дегустації та розіграші від спонсорів фестивалю.

Фахівці Черкаського міського центру зайнятості також долучилися до проведення фестивалю «Сок» та ознайомили гостей з діяльністю і послугами служби зайнятості. Гості свята отримали близько 200 інформаційних листівок з актуальними вакансіями готельно-ресторанного комплексу «Апельсин» та корисною інформацією як для роботодавців так і для безробітних.

Також учасники фестивалю мали змогу отримати індивідуальні консультації у спеціалістів міського центру, пройти тестування на виявлення професійних схильностей та ознайомитися з потребами у фахівцях на ринку праці Черкащини. Усі отримали для себе цікаву інформацію та з користю провели час.

Залиште коментар