“Хочемо захистити свою честь та гідність”, – Ігор Волошин

“Хочемо захистити свою честь та гідність”, – Ігор Волошин

Сьогодні заступник міського голови Ігор Волошин,  депутат Черкаської міськради Максим Шадловський і приватний підприємець Микола Бондаренко продемонстрували журналістам, що звинувачення, які пролунали на їхню адресу, безпідставні: закуплене спортивне обладнання є в наявності, зберігається на складі, а не встановлюється лише тому, що не закінчено ремонт гімнастичного залу в приміщенні колишнього кінотеатру “Мир”.

Передає кореспондент “ПроГоловне“.

“Ми хочемо продемонструвати товар, який був закуплений через систему “Прозорро”, був поставлений підрядником згідно умов договору і зараз зберігається згідно умов договору передачі на зберігання. Ми просто хочемо захистити свою честь і гідність, адже на всю країну нас звинувачено у тому, що ми привласнили кошти держави. Насправді весь закуплений товар на місці”, – сказав заступник міського голови Ігор Волошин.

Посадовці не розуміють, чому до них висунуто такі претензії.

“Основна претензія прокуратури – стаття 191, частина 5: кошти витрачені, а обладнання не поставлене. Як мінімум, це упереджене трактування закону. Правоохоронці бачили це обладнання, приходили, описували його, але чомусь у підсумку ось таке звинувачення – “обладання не поставлене”, – дивується Микола Бондаренко.

За словами посадовців, для придбання цього обладнання тендери проводились чотири рази. Загальна вартість, що була оголошена, сягала близько 4,5 млн гривень. Пізніше один з чотирьох лотів був відмінений, а вартість решти знизилася завдяки тендеру на приблизно 400 тис гривень. Таким чином, вдалося навіть зекономити кошти громади.

“Це дві гімнастичні колоди, помост для вільних вправ і різноманітного гатунку мати від відомого німецього виробника, яке має міжнародні сертифікати. На такому обладнанні тренуються чемпіони, це дуже високоякісний спортивний інвентар, – говорить засутпник директора КДЮСШ “Спартак” Тетяна Піньковська. – Ми хотіли саме таке, дуже якісне обладнання і були вдячні, що міська влада дослухалася до побажань тренерів. Але його не можна встановлювати по кілька разів, це стаціонарне обладнання, його треба поставити раз і назавжди. А гімнастична зала  по Чорновола, 54 досі не відремонтована. Тому і було вирішено поки зберігати це обладнання – до завершення ремонтних робіт”.

Максим Шадловський висловив припущення, що це спроба політичного тиску на людей з команди міського голови.

“Це або замовне розслідування, або вимагання якихось бонусів”, – додав, погоджуючись з ним, і Микола Бондаренко.

Зараз весь спортінвентар зберігається у приміщеннях колишньої тютюнової фабрики. Цей склад обрали тому, що він сухий, не тече дах, є сигналізація, приміщення охороняються. Тренери сподіваються, що вже в готовому приміщенні нової гімнастичної зали вони будуть працювати на ньому, достойно готуючи наших спортсменів до майбутніх змагань.

Залиште коментар