Затриманого на Черкащині молдаванина видадуть правоохоронцям його країни

Затриманого на Черкащині молдаванина видадуть правоохоронцям його країни

Правоохоронними органами області в м. Черкаси затримано громадянина Республіки Молдова, який з 2015 року перебуває у міжнародному розшуку за вчинення злочинів, передбачених ч. 5 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу Республіки Молдова, на території вказаної країни.

Про це повідомила прес-служба  прокуратури Черкаської області.

Після надходження від компетентних органів Республіки Молдова запиту про видачу (екстрадицію) зазначеного чоловіка, стосовно нього застосовано екстрадиційний арешт та прокуратурою області проведено екстрадиційну перевірку, за результатами якої підстав для відмови у видачі громадянина Республіки Молдова до компетентних органів зазначеної країни для притягнення до кримінальної відповідальності не встановлено. Тому Генеральної прокуратурою України прийнято рішення про видачу (екстрадицію) затриманого до Республіки Молдова, яке наразі йому вручено.

Крім того, ухвалою Придніпровського районного суду м. Черкаси затверджено згоду зазначеного громадянина на застосування до нього спрощеного порядку видачі до Республіки Молдова для притягнення до кримінальної відповідальності.

На цей час компетентними органами обох країн узгоджуються питання про фактичну передачу затриманої особи.

Залиште коментар