Головне впоратися зі снігом, — новий заступник ЧЕЛУАШу

Головне впоратися зі снігом, — новий заступник ЧЕЛУАШу

У КП «ЧЕЛУАШ» знову відбулися кадрові зміни. Лише декілька днів як комунальне підприємство очолив новий керівник Олег Ашавський, а сьогодні в інформпросторі з’явилася інформація, що ЧЕЛУАШ підсилив і новий заступник, який прийшов на зміну Руслану Лолі, що пішов по сімейним обставинам. Ним став депутат Черкаської міської ради від «радикальної партії», підприємець Станіслав Лукирич.

У коментарі нашому виданню він розповів, що таке рішення викликане в першу чергу бажанням допомогти комунальному підприємству, підсилити його, адже зараз саме на ЧЕЛУАШ покладена місія по очищенню черкаських доріг від снігу.

– Ви знаєте, яка у нас зараз ситуація склалася із зимовим утриманням доріг. Тому я прийняв рішення, що треба допомогти, підставити плече. Міський голова одобрив і я зайшов заступником, — прокоментував Станіслав Лукирич.

Зараз, відзначає новий заступник КП «ЧЕЛУАШ», в першу чергує він зверне увагу на тендери на закупівлю нової техніки для підприємства, зокрема мова йде про 7 тракторів з відвалом і щіткою, 2 маленькі трактори для очищення тротуарів та ще обладнання для іншої техніки.

– Зараз головне вчасно реагувати на зміни погоди і впоратися із очищенням доріг від снігу, — наголосив Станіслав Іванович.

Також він додав, що за своїми посадовими обов’язками має займатися економікою та фінансами, проте готовий займатися всім для ефективної роботи підприємства.

До виконання своїх обов’язків Станіслав Лукирич приступив 18 січня.

Прочитайте ще:

Залиште коментар