Канівські комунальники зійдуться між собою в суді

Канівські комунальники зійдуться між собою в суді

На початок лютого призначено одразу два судових розгляди в господарському суді Черкаської області, фігурантами котрих стануть канівські міські комунальні підприємства. Про це інформує «Kanos», посилаючись на дані в Єдиному реєстрі судових рішень України.

Зокрема, на 7-е лютого 2017-го року призначено судове засідання по справі за позовом Канівського комунального підприємства теплових мереж до іншого КП «Міський стадіон». Причиною позову стало стягнення з останніх 503 610 грн. 37 коп, які вочевидь міський стадіон заборгував за опалення.

Водночас, днем раніше у тому ж таки суді заплановане судове засідання по справі за позовом вище згаданого Канівського комунального підприємства теплових мереж, але відповідачем значиться уже інше міське КП – «АВТО-РІКА». В цьому випадку також мова йде про стягнення коштів з КП «АВТО-РІКА», однак про яку саме суму йдеться в матеріалах суду не вказано.

Нагадаємо, раніше ми писали, що за три роки представники канівської Феміди так і не назвали винуватця резонансного ДТП (відео).

Прочитайте ще:

Залиште коментар