Головне завдання виборів об’єднаних громад – захист країни

Головне завдання виборів об’єднаних громад – захист країни

????????????????????????????????????

Черкаська делегація партійців взяла участь у роботі 5-го етапу 14-го з’їзду політичної партії ВО «Батьківщина», який минулої суботи, 25 березня, відбувся у Києві. Серед делегатів та запрошених на з’їзді побували і претенденти в кандидати від «Батьківщини» на виборах до ОТГ, які відбудуться 30 квітня 2017 року. Про це інформує прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Делегацію від Черкащини очолив керівник обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

Лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко переконана, що головними завданнями участі «Батьківщини» у виборах об’єднаних громад є захист маленьких місцевих громад від знищення, захист сільськогосподарської землі та збереження України.

«Вибори об’єднаних громад означають три речі. Головне – це захист наших маленьких громад від знищення. І це питання стоятиме перед кожним з вас, хто прийде до влади в місцевих громадах. Перше завдання: не дати знищити місцеві громади! Друга мета – надійно захистити сільськогосподарську землю, щоб ніхто не міг навіть кроку зробити, аби Україна втратила цей унікальний ресурс. І третя наша мета – врятувати Україну!» – наголосила Юлія Тимошенко.

 Голова партії звернула увагу, що українці борються за державу на кількох фронтах. Це боротьба з Кремлем на фронті на Сході країни, у Криму та в середині держави.

Юлія Тимошенко також нагадала, що на грудневих виборах 2016 року до 183 об’єднаних громад партія «Батьківщина» стала лідером і змогла об’єднати виборців: «Ми як команда вже не ділимо країну на Схід та Захід. Ми вже почали об’єднувати державу!»

Окрім цього, вона розповіла, що стратегія розвитку України буде презентована на спеціальному з’їзді.

«Ми мусимо стати в глобальному просторі справжніми егоїстами з точки зору розбудови нашої держави. Усі ресурсі, усі можливості нашої країни підпорядкуємо щастю кожної людини, тому що інших завдань немає. Ми побудуємо найсправедливішу в світі систему розподілу ВВП, такі фінансову та кредитну системи, що будуть здатні підняти економіку. Аби головними інвесторами країни стали громадяни, а не транснаціональні корпорації чи «окремі прізвища». Знаєте, чому ми переможемо? Тому що в світі більше немає країни з таким ресурсним та інтелектуальним потенціалом, як Україна!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

 На з’їзді «Батьківщина» ухвалила рішення взяти участь у місцевих виборах, які відбудуться 30 квітня 2017 року.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар