Городищенські рятувальники провели профілактичний рейд житловим сектором

Городищенські рятувальники провели профілактичний рейд житловим сектором

З настанням відносно сухої та теплої погоди почастішали випадки спалювання населенням сухої рослинності на городах та присадибних ділянках. Важливо, знати, що такі дії часто несуть в собі небезпеку, адже відсутність постійного контролю багать, та поривчастий вітер можуть призвести до масштабних пожеж в екосистемах і навіть до виникнення пожеж у житлових та господарських будівлях.

Так, за статистикою, за першу декаду березня в області у природних екосистемах виникло вже 25 пожеж, вогонь пройшов площу більше 19 гектарів, в наслідок однієї з цих пожеж навіть загинула 1 особа.

З метою привернути увагу населення до цієї проблеми а також нагадати основні правила пожежної та техногенної безпеки, 10 березня працівниками Городищенського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області спільно з інспекторським складом Управління ДСНС було проведено профілактичний рейд житлового сектору в селі Валява та на хуторі Чубівка.

Перед проведенням рейду рятувальники завітали до органів місцевого самоврядування та уточнили списки особливо вразливих категорій населення до яких традиційно відносяться одинокі, престарілі, багатодітні та немічні люди.

Рятувальниками які обійшли цього дня понад 50 таких господарств наголосили на безпечному поводженні із вогнем в побуті, з приладами опалення, зокрема, при користуванні електронагрівальними приладами та пічним опаленням, заходи безпеки під час випалювання залишків сухої трави.

На останок усі громадяни отримали від фахівців ДСНС пам’ятки щодо попередження та недопущення виникнення пожеж, загибелі та травмування людей на них.

Залиште коментар