Готівка у валюті та бізнес дружини, – головний медик області показав доходи

Готівка у валюті та бізнес дружини, – головний медик області показав доходи

На сайті Єдиного державного реєстру з’явилась декларація директора департаменту охорони здоров’я Михайла Лобаса.  Як свідчить документ, чиновник- уродженець Донбасу плідно накопичує спільно із дружиною Катериною готівку у валюті. На Катерину записане підприємство медичної галузі. У ТОВ “Віта Медікал” дружина має 50% капіталу.

Підприємство займається, згідно Єдиного державного реєстру, оптовою торгівлею фармацевтичними товарами, загальною медичною практикою, стоматологічною практикою та роздрібною торгівлею фармацевтичних засобів у спеціалізованих магазинах. Михайло Віталійович має у власності  1% квартири в Ялті, загальна площа якої 97 кв м.

Дружина – квартиру в Черкасах на 43,47 кв. м. і земельну ділянку на 119 кв. м. у селі Хотянівка, Вишгородського району Київської області.

Серед автівок у родині є лише “Форд фокус”, 2012-го року випуску, власниця – Катерина.

Заробітна плата в Лобаса за рік склала  113 523 грн та 22 084 грн пенсії. Дружина декларує зарплату 169 095 грн, яку сплатили їй у ТОВ “Віта Медікал”, а також 55 тис грн. у ТОВ «НЕОМЕД 2007».

Має родина не малі грошові активи у валюті: на рахунку Катерини – 2253 EUR, у спільній власності подружжя – 75000 USD, у власності Михайла – 50000 EUR.

Джерело: infomist.ck.ua

Прочитайте ще:

Залиште коментар