Найвищі зарплати роботодавці Черкащини пропонують інженерам та водіям тролейбусів – ОЦЗ

Найвищі зарплати роботодавці Черкащини пропонують інженерам та водіям тролейбусів – ОЦЗ

Серед вакансій, в яких роботодавці зазначили найвищу заробітну плату, – головний інженер (близько 7,7 тис. грн.) та водій тролейбуса (близько 5,7 тис. грн). Такі дані надали в Черкаському обласному центрі зайнятості, передає кореспондент УНН-Центр.

Протягом січня-лютого 2017 року до центрів зайнятості Черкаської області надійшло 6,1 тис. вакансій від роботодавців регіону. Трійку лідерів очолили робітничі професії – 59%, друге місце посіли службовці – 25% і 16% – це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації.

В установі додали, що збільшення мінімального розміру оплати праці до 3 200 грн позначилось на заробітній платі, яку роботодавці Черкащини пропонують у вакансіях. До вакансій, в яких роботодавці зазначили найвищу заробітну плату, увійшли: головний бухгалтер (близько 5,5 тис. грн); водій автотранспортних засобів (4,5 тис. грн); водій навантажувача (4,5 тис. грн);
апаратник пастеризації та охолодження молока (3,5 тис. грн); головний інженер (3,5 тис. грн); бухгалтер (3,5 тис. грн); адміністратор (3,5 тис. грн).

Прочитайте ще:

Залиште коментар