Грабіжника, що вкрав у канівчанки понад 95 тис гривень, віддано під суд

Грабіжника, що вкрав у канівчанки понад 95 тис гривень, віддано під суд

Групою прокурорів Золотоніської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розбійного нападу на жительку м. Канів у під’їзді будинку, в якому проживала остання, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України.

Про це повідомила Золотоніська місцева прокуратура.

В ході досудового розслідування встановлено, що чоловік 23.02.2017, близько 19 години 05 хвилин,  діючи умисно, здійснив напад на жительку м. Канів з метою заволодіння  її майном, поєднаний із насильством небезпечним для життя та здоров’я потерпілої, переслідуючи останню, між будинками в місті Каневі Черкаської області здійснив розбійний напад на неї, а саме наніс один удар обрізом гладкоствольної двоствольної мисливської рушниці в обличчя, заподіявши при цьому останній рани м’яких тканин обличчя та продовжуючи свій злочинний намір, заволодів жіночою сумкою, в якій знаходились кошти у сумі 90 000 грн., 110 доларів США, 4 000 російських рублів, 10 гонконгівських доларів, мобільний телефон марки «Nokia», чим завдав потерпілій майнової шкоди на загальну суму 95 228,94 грн., після чого з місця вчинення кримінального правопорушення зник.

11.12.2017 досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт направлено для розгляду до Канівського міськрайонного суду.

За скоєне злочинцю загрожує позбавлення волі строком від 3 до 7 років.

Прочитайте ще:

Залиште коментар