У Жовнинському НВК відновлено навчання

У Жовнинському НВК відновлено навчання

Попри скептицизм щодо можливості відновлення освітнього процесу у Жовнинському НВК, діяльність якого була призупинена у зв’язку з неналежним технічним станом будівлі, обласній та районній владі вдалося віднайти можливість та спеціалістів задля проведення будівельних робіт щодо ремонту та укріплення приміщення школи задля безпечного навчання учнів.

Про це повідомив начальник управління освіти Черкаської ОДА Валерій Данилевський на своїй сторінці у ФБ.

“Напередодні свята Миколая-Чудотворця взяв участь у святковій лінійці у Жовнинському НВК з нагоди початку 2017-2018 навчального року у відновленій школі.

Привітати учнів, їхніх батьків, учителів завітали також голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда, перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик.
У своїх виступах під час концерту учні подякували за можливість навчатися у стінах рідної школи всім, хто долучився до відновлення закладу освіти.

Сьогоднішній день перекреслює всі сумніви щодо відновлення діяльності Жовнинського НВК. Завдяки особистому втручанню голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка сьогодні у селі Жовнине маємо заклад освіти, у якому дітям комфортно та безпечно здобувати освіту”, = йдеться у його дописі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар