Громадські слухання з приводу забудови Соснівки за наполяганням громадськості перенесено

Громадські слухання з приводу забудови Соснівки за наполяганням громадськості перенесено

Анонсовані на 19 лютого громадські слухання з приводу можливої громадської та житлової забудови в межах мікрорайону №2 «Соснівський» перенесли на інший день. Про дату й місце їхнього проведення буде повідомлено додатково.

Одним із аргументів такого рішення, які в своїх виступах озвучили громадські діячі Іван Кієнко, Дмитро Кухарчук та інші стало те, що, на їхню думку, в залі було тісно й неможливо провести голосування.
За словами директора департаменту організаційного забезпечення Лілії Маліщук, яка була головуючою на зборах, на час початку слухань зареєструвалося 805 учасників. Тоді як зал будинку культури ім. І. Кулика розрахований усього на 400 осіб. Відтак, уже завтра в міській раді збереться робоча група, яка, згідно з розпорядженням, займається організацією громадських слухань, та остаточно визначиться з датою і місцем їх проведення.
Міський голова Анатолій Бондаренко визнає, що через натовп людей у залі дійсно могли фізично виникнути труднощі з підрахунком голосів під час ухвалення кінцевого рішення слухань. Утім, на його думку, обговорення перспектив розвитку Соснівки мало б відбутися.
– Голосування можна було б перенести. Але, при цьому, ми таки мали б сьогодні обговорити це надзвичайно важливе в житті Черкас і наболіле багатьом питання, – сказав Анатолій Васильович. – Незалежно від того, скільки прийшло людей – сто чи сімсот – ми мали б заслухати їх та в цілому плани на розвиток зазначеного мікрорайону, бо проблеми там є. Врешті визначитися, в якому напрямку маємо далі рухатися…

Прочитайте ще:

Залиште коментар