Громадськість при канівській РДА збирає пропозиції до плану своєї роботи

Громадськість при канівській РДА збирає пропозиції до плану своєї роботи

До кінця поточного тижня члени громадської ради при Канівській РДА мають подати власні пропозиції до плану роботи консультативно-дорадчого органу на 2017-й рік. Про це йшлося під час недавнього засідання громадської ради, пише«Kanos».

Нагадаємо, що в середу громадська рада при Канівській РДА мала затвердити орієнтовний план своєї роботи на поточний рік.

Під час представлення присутнім його проекту, голова громадської ради Любов Розе наголосила, що в планах консультативно-дорадчого органу працювати над рядом актуальних питань і проблем, з якими стикається Канівщина. Серед останніх, питання добровільного територіального об’єднання громад, будівництво Канівської ГАЕС, розвиток зеленого туризму у регіоні та забезпечення доступу до публічної інформації

Однак, в ході обговорення запропонованого проекту плану, в присутніх членів консультативно-дорадчого органу з’явилось ряд зауважень та доповнень. Серед останніх, як ми писали раніше, ініціатива голови громадської ради «Фонд розвитку «Шевченків край» Якова Прогнімака щодо проведення на Канівщині форуму громадських організацій та започаткування грантового конкурсу для ГО.

Відтак, зважаючи на прагнення переважної частини членів громадської ради доопрацювати майбутній план її роботи, одноголосно було прийнято рішення сформувати в письмовій формі та направити на адресу відповідального секретаря громадської ради Інни Святелик пропозиції до плану від усіх членів консультативно-дорадчого органу. Дедлайн – 28 січня.

На ряду з цим, працівниками профільних структурних підрозділів РДА було також запропоновано членам громадської ради подати власні пропозиції до майбутнього проекту програми соціально-економічного розвитку Канівського району на 2017-й рік.

Що ж стосується прийнятих рішень, то в ході засідання члени громадської ради прийняли за основу запропоновані зміни до тексту положення про роботу консультативно-дорадчого органу, а також підтримали офіційне звернення до голови Канівської РДА з проханням включити голову громадської ради до складу колегії Канівської РДА.

Нагадаємо, раніше ми писали, що при Канівській РДА обрали нового голову Громадської ради.

Прочитайте ще:

Залиште коментар