Поліція затримала особу, яка здійснила розбійний напад на продавця магазину

Поліція затримала особу, яка здійснила розбійний напад на продавця магазину

У провадженні поліції Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України, а розбій, напад з метою заволодіння чужим майном поєднаний із погрозою застосування насильства небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, поєднаний з проникненням у приміщення, пише Прочерк.

Досудовим розслідування встановлено, що 36-річний чоловік 12 січня 2017 року, перебуваючи в одному із сіл Золотоніського району, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, маючи прямий умисел на вчинення розбійного нападу, переслідуючи корисливу мету, діючи умисно, свідомо, розуміючи протиправний характер своїх дій та бажаючи настання негативних наслідків, зайшов до приміщення магазину і тримаючи в руках ніж почав висловлювати на адресу продавця погрози її життю та здоров’ю,  які остання сприймала як реальну небезпеку для свого життя, після чого злодій відкрито заволодів товарно матеріальними цінностями і з місця вчинення злочину зник.

Вказану особу 12.01.2017 затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, злодію загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років, інформує прес-служба прокуратури.

Залиште коментар