Громадянина Ізраїлю можуть ув’язнити за удар ножем співвітчизнику

Громадянина Ізраїлю можуть ув’язнити за удар ножем співвітчизнику

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 121 КК України. Про це повідомила прес-служба Уманської місцевої прокуратури.

Зокрема, досудовим розслідуванням встановлено, що учора, 24.09.2017 року  53–річний громадянин Ізраїлю, перебуваючи в м. Умані, на грунті раптово  виниклого конфлікту наніс один удар  ножем в спину громадянину Ізраїлю, чим спричинив останньому тілесні ушкодження у вигляді проникаючого поранення грудної клітини, які згідно висновку судово-медичної експертизи відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння.

Зловмисника після повідомлення компетентних органів держави Ізраїль затримано в порядку ст. 208 КПК України та сьогодні, 25.09.2017 року повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 121  Кримінального кодексу України.

Наразі до суду готується клопотання про обрання відносно іноземця запобіжного заходу  у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні взято на контроль керівництвом Уманською місцевою прокуратурою.

Прочитайте ще:

Залиште коментар