Понад 70 спортсменів з різних міст України взяли участь у чемпіонаті з веслування на байдарках та каное в Умані

Понад 70 спортсменів з різних міст України взяли участь у чемпіонаті з веслування на байдарках та каное в Умані

В Умані відбувся відкритий чемпіонат з веслування на байдарках і каное, присвячений пам’яті уманчанина воїна-афганця Олександра Захаревського, який трагічно загинув у 1985 році в Афганістані. Веслуванням на байдарках і каное Олександр почав займатись з 1975 року на відділенні веслування на байдарках і каное Уманської дитячо-юнацької спортивної школи. Про це повідомив сайт “Новини Черкас“.

У 1989 році за ініціативи Уманської дитячо-юнацької спортивної школи були започатковані змагання його пам’яті.

Згодом співорганізатором змагань стала Уманська міжрайонна спілка ветеранів Афганістану.

23-24 вересня на Осташівському ставі відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з веслування на байдарках і каное присвячений пам’яті воїна-афганця Олександра Захаревського.

Цього року у змагання взяли участь понад 70 спортсменів з міст Черкаси, Сміла, Гайворон, Новоархангельськ, Бершадь, Умань.

Під час урочистої церемонії відкриття учасників вітали заступник міського голови  Жанна Лозінська, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної де6ржавної адміністрації Максим Зеленський,  голова Уманської  міжрайонної  спілка ветеранів Афганістану Олег Зайченко, дружина Олександра – Людмила Захаревська.

Переможці та призери змагань 2017 року:

Байдарка – одиночка юнаки 2001-2002 р.н.

1 місце – Вадим Ткачук, Умань

2 місце – Олесь Станкевич, Черкаси

3 місце – Владислав Савлук, Умань

Каное – одиночка юнаки 2001-2002 р.н.

1 місце – Роман Українець, Умань

2 місце – Артур Гуляр, Умань

3 місце – Петро Подолянець, Умань

Байдарка – одиночка дівчата 2001-2002 р.н.

1 місце – Аліна Чиж, Черкаси

2 місце – Олена Барсукова, Черкаси

3 місце – Ірина Надкринична, Умань

Байдарка – одиночка юнаки 2003-2004 р.н.

1 місце – Євген Палій, Сміла

2 місце – Микита Буря, Черкаси

3 місце – Олег Сіленок, Черкаси

Каное – одиночка юнаки 2003-2004 р.н.

1 місце – Михайло Назаренко,Черкаси

2 місце – Кирило Паршогуба, Гайворон

3 місце – Андрій Собко, Гайворон

Байдарка – одиночка дівчата 2001-2002 р.н.

1 місце – Вікторія Михайленко, Сміла

2 місце – Єлизавета Кісельова, Черкаси

3 місце – Олександра Михайленко

Також особливі кубки «За волю до перемоги» від Уманської  міжрайонної  спілки ветеранів Афганістану отримав спортсмен з міста Умань Артур Гуляр та спортсмен з міста Сміла Олександр Васільєв.

Прочитайте ще:

Залиште коментар