Гуманітарна сфера міста тримається саме на жіночих плечах, – Волошин

Гуманітарна сфера міста тримається саме на жіночих плечах, – Волошин

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин привітав жінок зі святом та зауважив, що на їхніх плечах тримається освітня галузь. 

У Черкасах 54 садки, 41 школа, 8 спортивних шкіл, 6 закладів культури та 6 профтехучилищ. В усіх цих колективах їх значна частина – представниці прекрасної статі. Гуманітарна сфера міста тримається саме на жіночих плечах. Адже в непростих економічних умовах, там, де робота пов’язана із дітьми, відповідальністю за їхнє життя та здоров’я, саме жінки дбають про те, аби підростаюче покоління мало усе необхідне для навчання та розвитку. Пишаюся досягненнями наших жінок, а цих досягнень безліч, бо кожен день у школі чи садочку, на посаді керівника чи няні, це не лише сили на вирішення поточних проблем, а й віддане людям тепло та ніжність жіночого серця.

Шановні жінки! Учителі, вихователі, викладачі, тренери! Яким би не було ставлення до свята 8 Березня, Ваша краса та посмішки завжди будуть асоціюватися з весною!

Щиро зичу аби ця пора року жила у Ваших серцях, тепло чоловіків та рідних огортало Вас щомиті, бажані дарунки були вчасними, підтримка – надійною, а свята – веселими та яскравими.

З повагою

директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Ігор Волошин

Прочитайте ще:

Залиште коментар