Індустріальний парк “Золотоноша” внесуть до всеукраїнського реєстру

Індустріальний парк “Золотоноша” внесуть до всеукраїнського реєстру

Спеціальна міжвідомча комісія ухвалила рішення про зарахування індустріального парку “Золотоноша” до реєстру індустріальних парків України. Про це кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” повідомив заступник голови Черкаської облдержадміністрації Ярослав Березань, який також був учасником засідання у столиці.

– У нас є закон про індустріальні парки. Він дає окремі преференції і пільги для операторів та учасників індустріальних парків. Зокрема, йдеться про пільги на завезення обладнання, більш лояльне оподаткування тощо. І для того, щоб ця територія в Золотоноші отримала пільги, її слід було внести до реєстру індустріальних парків, – пояснює важливість ухваленого рішення заступник очільника області.

Він також зазначив, що робота над створенням індустріального парку почалася із затвердження Стратегії розвитку Черкаської області на 2014-2020 роки. Опісля було спрямування коштів із обласного бюджету на підготовку концепції індустріального парку, впорядкування Золотоніською міськрадою земельної документації, презентації концепції ІП на інвестиційному форумі восени 2016 року.

Далі на території майбутнього індустріального парку почнуться роботи з облаштування інфраструктури, промоція парку на всеукраїнському та закордонному рівні.

За словами Березаня, вже зараз проектом цікавляться компанії з Туреччини та Польщі. Раніше повідомлялось, що замість запланованих 25 гектарів майбутній індустріальний парк становитиме 40 га. Уперше концепцію індустріального парку було презентовано на інвестиційному форумі.

На переконання голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, який є активним лобістом створенням на Черкащині ІП, проект є перспективним насамперед тому, що скорочує час реалізації бізнес-проекту.

Джерело: infomist.ck.ua

Прочитайте ще:

Залиште коментар