“Інклюзивно-ресурсний центр” запрацював у Тальному

“Інклюзивно-ресурсний центр” запрацював у Тальному

Днями у Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді відбулося урочисте відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. На святковий захід завітав міський голова Олексій Юрченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Раїса Карман, працівники відділу освіти та колектив ІРЦ.

Нині в ІРЦ працюють практичний психолог, вчитель дефектолог та вчитель логопед, котрі допомагають дітям із особливими освітніми потребами вчитися та соціалізуватися. Зі слів працівників, послугами центру зараз користуються 11 діток і 15 дітей ще чекають висновку психолого-педагогічного обстеження.

«Особливість таких діток у тому, що, на жаль, їх не приймає соціум. І це – наша головна проблема, адже інші люди не сприймають таких дітей як повноцінних членів суспільства. Ми хочемо, щоб дітки теж могли нормально вчитися, розвиватися, щоби вони були скрізь задіяні, адже в них є дуже великий потенціал», – наголосила директор закладу Інна Вдовиченко.

Новостворений ІРЦ, який облаштований сучасними обладнанням та меблями для комфортної роботи з дітьми, розташований в адмінбудівлі ЗДО «Струмочок».

Про це повідомляє сайт Черкаської обласної ради.

Залиште коментар