Інноваційні школи Черкащини отримують обладнання на 16 800 млн гривень

Інноваційні школи Черкащини отримують обладнання на 16 800 млн гривень

В області розпочалася доставка та монтаж комплектів обладнання для кабінетів фізики, хімії та біології в інноваційних навчальних закладах, повідомляє управління освіти і науки Черкаської ОДА. Навчальні заклади оснащують в межах проекту «Покращення матеріально-технічної бази інноваційних шкіл Черкащини в рамках Концепції нового освітнього простору». Він реалізується відповідно до спільного проекту Міністерства освіти і науки України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України зі створення нового освітнього середовища «Новий освітній простір».

Означений проект здійснюється за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку – 8400,00 млн грн, та співфінансування з місцевих бюджетів – 8400,00 млн грн.

Реалізація проекту в 28 інноваційних школах Черкащини дасть змогу учням формувати початкові знання за допомогою сучасних засобів навчання з фізики (ноутбук, інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, цифрове вимірювальне обладнання, лабораторне обладнання) хімії (ноутбук, інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, цифрове вимірювальне обладнання, лабораторне обладнання) та біології (ноутбук, інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, цифровий мікроскоп, цифрове вимірювальне обладнання, лабораторне обладнання), уміння використовувати інформаційно-комунікаційні технології для ефективного розв’язання нетипових завдань та створення власних проектів.

Проект зумовить створення належних умов для діяльності інноваційних шкіл Черкаської області щодо забезпечення якісної освіти учнів, яка відповідає світовим, зокрема європейським стандартам.

Реалізація проекту здійснюється в рамках виконання Обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» на період до 2020 року, затвердженої рішенням Черкаської обласної ради від 07.10.2016 № 9-2/VII.

Залиште коментар