Міський голова прокоментував ситуацію з викликом поліції до міськради

Міський голова прокоментував ситуацію з викликом поліції до міськради

Анатолій Бондаренко прокоментував ситуацію, що склалася сьогодні вранці у приміщенні Черкаської міської ради, коли туди викликали поліцію, бо в департаменті ЖКК нібито перебувають сторонні особи. Міський голова усе пояснив у своєму дописі на ФБ.

“Сьогодні на вимогу заступника міського голови Руслана Сотуленка до приміщення Черкаської міської ради була викликана поліція, аби зафіксувати факт присутності у кабінеті керівництва департаменту житлово – комунального господарства начебто сторонніх осіб.
Саме в цей час новопризначений заступник директора департаменту Сергій Танюк (який на час відсутності керівництва цього департаменту виконує обов’язки директора департаменту-начальника управління житлово-комунального господарства) входить у курс справ, зокрема, щодо ситуації з опалювальним сезоном. Зокрема, безпосередньо з’ясовує та вирішує питання з подачею тепла у всі житлові будинки в Черкасах. Як пояснив Сергій Танюк, у його кабінеті перебували працівники “Придніпровської СУБ”, яких він викликав до себе, аби ті пояснили ситуацію з опалювальним сезоном в Придніпровському районі міста. Тоді як заступник міського голови Руслан Сотуленко, не розбираючись, дав доручення викликати поліцію.
Вважаю неприпустимим і протиправним перешкоджати та здійснювати блокування роботи керівництва департаменту. Розцінюю такі дії, як свідомий саботаж задля створення комунального колапсу в місті. Як міський голова, я не допущу такої ситуації , і вкотре нагадую усім посадовцям Черкаської міської ради – кожен з нас має дотримуватись букви Закону. Адже усі працівники Черкаської міської ради відстоюють інтереси територіальної громади Черкас, а не переслідують власні інтереси чи зводять рахунки один з одним.
Переконаний – сьогодні в правоохоронців є набагато важливіші справи, аніж виїздити на такі «лжевиклики».
Звертаюся до правоохоронців з проханням перевірити діяльність департаменту житлово – комунального комплексу Черкаської міської ради.
Мою заяву прошу вважати офіційним зверненням до правоохоронних органів”, – йдеться у ньому.

Прочитайте ще:

Залиште коментар