Інвестиції у розвиток фізичної культури та спорту – це інвестиції в майбутню спортивну столицю України, – Волошин

Інвестиції у розвиток фізичної культури та спорту – це інвестиції в майбутню спортивну столицю України, – Волошин

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики сподівається на те, що Черкаси зможуть стати майданчиком для низки всеукраїнських та міжнародних спортивних проектів. Про це Ігор Волошин пише на свой сторінці у соціальній мережі.
Щодо цього керівник департаменту вже провів низку зустрічей. Зокрема, і з президентом Федерації боксу Черкаської області Сергієм Тищенком.
– Ми обговорили проведення боксерського турніру серед майстрів, – зазначає Ігор Волошин. – Найсильніші боксери держави завітають до Черкас. Обласна фeдeрація сьогодні чимало робить для розвитку, популяризаціі боксу та залучeння інвeстицій на Чeркащину.
Сергій Тищенко зустріччю залишився задоволеним. Каже, буде абсолютно щасливим, коли в Черкасах проведуть боксерський турнір 5-6 березня.
– Я бачу, що у департаменті намагаються усіляко сприяти, думаю, з молодим перспективним керівником ми зможемо організувати чимало гарних заходів, – наголосив Сергій Олександрович.
Найбільш амбітна мета, на  думку очільника департаменту, повернути Черкасам славу волейбольної столиці.
– Нагадаю, що не так давно наше місто у суперлізі представляли одразу три потужні волейбольні клуби. З цього приводу вже відбулася зустріч у міського голови Анатолія Бондаренка з Михайлом Мельником, головою Федерації волейболу України. Він високо оцінив інфраструктуру палацу спорту «Будівельник». Уже в квітні на його базі плануємо провести етап чемпіонату Європи серед юнаків до 17 років, – додає Ігор Володимирович.
На 2017 рік заплановано 211 спортивних заходів, із них – 22 всеукраїнського та 16 обласного рівня. Прикметно, що вперше у Черкасах проведуть спартакіаду профтехучилищ, чемпіонат міста з чарлідингу, відбірковий тур чемпіонату Європи з волейболу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар