У Черкасах проблемні сім’ї патрулюють соціальні працівники спільно з дільничними поліцейськими

У Черкасах проблемні сім’ї патрулюють соціальні працівники спільно з дільничними поліцейськими

Понад 230 черкасців з проблемних родин  отримали допомогу  у Черкаському міському центрі соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді з початку року.
Як розповіла директор Черкаськоuj міськоuj центрe соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Тетяна Скляренко, їх фахівці консультують, надають інформаційну, психологічну та юридичну підтримку, а також здійснюють соціальний супровід кризових родин.
Примітно, що найбільше звернень припадає на січень. Адже це – період свят, під час яких у подібних сім’ях зловживають алкоголем, що тільки загострює ситуацію.  Тоді як  влітку звернень менше, ніж у жовтні та листопаді.
– Показники за минулий місяць значно зросли. Із 231 звернення, 88 – це конфлікти у сім’ї, через які особливо страждають діти. Адже дорослим не завжди вдається домовитись і, як наслідок, нерідко в родинах починається насилля. Прикро, але такі родини не часто звертаються за фаховою допомогою спеціалістів. До того ж  ситуація ускладнюється і тим, що соціальних працівників та психологів, які професійно можуть надати  відповідні послуги, на жаль,  дуже мало.  Тому ми вирішили об’єднатися з дільничними поліцейськими та спільними зусиллями допомагати таким проблемним сім’ям,  – зазначає Тетяна Віталіївна.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар