Із міста “великої хімії” Черкаси перетворюються на центр машинобудування

Із міста “великої хімії” Черкаси перетворюються на центр машинобудування

Черкащина потроху перетворюється із області “великої хімії” на центр машинобудування, бо тут зростає промислове виробництво металу і падає – хімічних продуктів. Правда, як повідомляє Головне управління статистики, процес відбувається незначними темпами, пише ДЗВІН.

Так, у січні цього року порівняно з січнем минулого індекс промислової продукції в області становив 100,5%. Зокрема, зростання зафіксовано у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання у 1,6 раза, машинобудуванні – на 39,9%, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 25,1%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 9,4%, на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв – на 7,2%.

Водночас, як констатують фахівці, спостерігався спад на підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції  на 48,6%, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 9,0%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 8,4%, виробництві основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 7,1%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 2,6%.

Прочитайте ще:

Залиште коментар