Із Смілянського СІЗО на три тижні зник небезпечний в’язень

Із Смілянського СІЗО на три тижні зник небезпечний в’язень

Троє підсудних чекали покарання у Смілянському СІЗО, що в Черкаській області. Зникли 19 квітня 2016-го року. Останнього найнебезпечнішого втікача правоохоронці затримали після трьох тижнів пошуків, 6 травня.

Засуджені перепиляли грати, щоб втекти. Першого затримали 35-річного Віталія Демчука відразу. Чоловіка судили за крадіжку з незаконним проникненням у житло. Його знайшли поблизу міста Знам’янка Кіровоградської області. Через кілька днів знайшли 33-річного Ігоря Заіменка. Він незаконно виготовляв та зберігав наркотики, грабував. Третього зловмисника, 29-річного Артема Кривенка, шукали майже 3 тижні. В поліції припускали, що він міг втекти до зони АТО. Злочинець переховувався у Городищенському районі Черкаської області. Чоловік відбував покарання за крадіжку, незаконне поводження зі зброєю і умисне вбивство.

Правоохоронці підозрювали, що наглядачі допомогли втекти злочинцям. Замки у дворі ізолятора залишилися неушкодженими. Двом співробітникам оголосили підозру у перевищенні службових повноважень.

Залиште коментар