Канівські рятувальники провели для учнів школи-інтернат показове заняття

Канівські рятувальники провели для учнів школи-інтернат показове заняття

З метою навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності, вмінню діяти в екстремальних умовах, 19 квітня співробітники Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області в рамках «Тижня знань безпеки життєдіяльності» провели для учнів санаторної школи-інтернат показові заняття.

В актовій залі школи, де зібралися близько півсотні школярів, інспектори ДСНС розповіли про основні небезпеки весняно-літнього періоду. Рятувальники наголосили присутнім на неухильному дотриманні правил безпеки при експлуатації електропобутових приладів та під час відпочинку на природі. Також співробітники ДСНС звернули увагу дітей на безпечній поведінці під час виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

Далі спілкування рятувальників та дітей продовжилося на ігровому майданчику школи, де на них чекали пожежний автомобіль, рятувальне обладнання та спорядження вогнеборців. Бійці ДСНС продемонстрували школярам як працюють гідравлічні ножиці, бензопила, пневмоподушка, а найсміливіші навіть спробували їх у дії.

Наприкінці зустрічі фахівці Служби порятунку «101» роздали учням листівки з правилами безпеки життєдіяльності.

Залиште коментар