Золотоніські рятувальники отримали новий сучасний пожежний автомобіль

Золотоніські рятувальники отримали новий сучасний пожежний автомобіль

20 квітня в ході робочого візиту у Золотоніський район, начальник Управління ДСНС України у Черкаській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь вручив рятувальникам Золотоніського районного відділу Управління, ключі від нового пожежно-рятувального автомобіля «МАЗ».

Виступаючи перед присутніми, начальник Управління ДСНС України, зауважив, що таких вручень не відбувалося вже давно. За його словами, останні зміни і реформи, що відбуваються в Україні, дозволили ДСНС в цьому напрямку отримати належну підтримку.

– «Отримавши сучасну техніку, рятувальники району зможуть значно покращити виконання поставлених на них завдань. Нове авто відрізняється своєю компактністю, комфортнішими умовами та кращими технічними можливостями, у порівнянні із автомобілями, які є на озброєнні у рятувальників. Це дозволить ефективніше боротися з пожежами, адже автомобіль може вивозити значно більше вогнегасних речовин, дозволяє зменшити час на ліквідацію пожежі, а це, в свою чергу, підвищує захист та безпеку громадян», – підкреслив Віктор Михайлович.

Присутній на заході заступник Голови обласної Ради Вадим Гайович наголосив «Забезпечувати ДСНС сучасною технікою – це не подарунок влади, а її прямий обов’язок. Сотні, тисячі виїздів, які працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій області здійснюють щорічно, це не статистика, а яскрава ілюстрація того ступеня ризику, якому ви, шановні рятувальники, піддаєтеся щодня. Сотні врятованих людей, це не цифри, а показник ефективності та корисності вашої праці. Минулого року за рахунок обласного та місцевих бюджетів вдалось покращити матеріально-технічний стан пожежно-рятувальних підрозділів на суму більше 3-х мільйонів гривень. Сьогодні ж ми поповнюємо автопарк рятувальників вже за кошти центрального державного бюджету України. І нехай цей автомобіль допоможе вам ще краще нести вашу службу, вчасно і результативно приходити на допомогу громадянам, неушкодженими повертатися додому», – зауважив Вадим Юрійович.

У свою чергу, вітаючи рятувальників із гарною подією, Голова Золотоніської районної державної адміністрації Олександр Лісовий, відзначивши велику потребу у такій техніці, висловив переконання в тому, що вона стане для рятувальників надійним помічником у забезпеченні оперативного реагування на надзвичайні події та ситуації, а також надання допомоги населенню під час їх виникнення.

Солідарний  з ним був і голова районної ради Валерій Саранча, який підкреслив що  першочергове завдання влади – це захист населення від різного роду надзвичайних ситуацій, тож співпраця з рятувальниками є одним з пріоритетних напрямків діяльності  органів влади.

На підтвердження своїх слів Олександр Лісовий та Валерій Саранча, для придбання рятувальникам захисного спорядження, передали начальнику Золотоніського районного відділу Управління ДСНС сертифікат на 100 тисяч гривень.

Під час заходу, відзначаючи активну громадську позицію, самовіддане та бездоганне служіння українському народові та з нагоди відзначення Дня пожежної охорони, Віктор Гвоздь вручив кращим рятувальникам підрозділу, ветеранам Служби, а також керівникам промислових підприємств, які значну увагу приділяють питанням покращення цивільного захисту в регіоні Почесні грамоти та Подяки.

На завершення урочистостей, почесні гості оглянули нову техніку, а також з огляду на децентралізацію та створення в районі об’єднаних територіальних громад обговорили питання покращення стану цивільного захисту в районі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар