Канівські рятувальники провели семінар-нараду з працівниками хімічно-небезпечного об’єкта

Канівські рятувальники провели семінар-нараду з працівниками хімічно-небезпечного об’єкта

20 червня співробітники Канівського районного відділу У ДСНС України  провели навчання з працівниками однієї з найбільших птахофабрик України щодо правил користування вогнегасниками та поведінки уразі виникнення пожежі.

У ході проведення семінару обговорювалося питання стану техногенної безпеки на хімічно небезпечному об’єкті та впровадження на ньому систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення. Також фахівці ДСНС довели слухачам вимоги нових нормативних документів та розглянули питання забезпечення безаварійної роботи птахофабрики.

Окрім цього, обговорили питання безпечної поведінки при виникненні загорання на початковій стадії та дії персоналу при виявленні перших ознак задимлення на підприємстві. Відповідно, було наголошено на забезпеченні засобами індивідуального захисту органів дихання від небезпечних хімічних речовин всього особового складу фабрики. Під час навчань всім присутнім було продемонстровано принцип роботи з вогнегасниками, а також, працівниками хімічно небезпечного об’єкта, було проведено тренування та практичні відпрацювання гасіння умовної пожежі порошковими вогнегасниками.

На завершення зустрічі з керівним та робочим складом підприємства, рятувальники зауважили, що кожен громадянин має бути належним чином проінформований та усвідомлювати порядок своїх дій у випадку раптового виникнення пожежі на об’єкті. Чіткі та оперативні дії учасників пожежі, допоможуть звести до мінімуму рівень шкоди, яка може бути завдана людям, матеріальним цінностям та навколишньому середовищу, зауважили рятувальники Канівського райвідділу.

Залиште коментар