Канівські рятувальники провели відпрацювання двох населених пунктів

Канівські рятувальники провели відпрацювання двох населених пунктів

17 березня співробітники Канівського районного відділу Управління ДСНС спільно з представниками Беркозівської сільської ради здійснили виїзний рейд до сіл Беркозівка та Лізки, під час якого нагадали жителям основні правила пожежної безпеки.

Такі заходи рятувальники Канівщини проводять постійно, адже основна їх мета – не лише не допустити виникнення пожеж у житловому секторі, а й навчити громадян елементарних правил безпеки у побуті та під час відпочинку.

Так, в ході профілактичної бесіди, рятувальники обговорили з громадянами основні ризики, які актуальні для весняного-літнього періоду.

Зокрема, першочерговим завданням рятувальників стояло навчити громадян правилам безпеки під час випалювання сухої рослинності на відкритій місцевості та діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Не залишили рятувальники без уваги і тему безпечного користування електроприладами в побуті. Під час рейду рятувальники відвідали помешкання людей похилого віку, одиноких та багатодітних сімей  і зауважили про проведення профілактичної роботи з малими дітьми.

Кожен житель, з яким було проведено роз’яснювальну роботу, отримав тематичні пам’ятки.

Прочитайте ще:

Залиште коментар