Жашківські рятувальники навчають правил безпеки трудові колективи

Жашківські рятувальники навчають правил безпеки трудові колективи

Співробітники Управління ДСНС України у Черкаській області, щоденно проводячи інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, намагаються навчити правил безпеки якомога більшу кількість людей. Тому рятувальники регулярно проводять інструктажі з трудовими колективами, соціальними працівниками, під час яких розповідають, як вберегтися від пожеж не тільки працівникам установ, а й людям, які відвідують ці організації.

17 березня співробітники Жашківського районного сектору  Управління ДСНС України у Черкаській області надали практичну та методичну допомогу працівникам  Жашківського районного центру зайнятості із питань пожежної безпеки.

Під час зустрічі інспектори ДСНС провели з присутніми інструктажі з питань пожежної безпеки та практичні заняття з використання первинних засобів пожежогасіння, а саме як користуватися вогнегасником, адже за допомогою нього можна ліквідувати загорання на ранній стадії.

Також фахівці Служби порятунку ознайомили присутніх із статистикою виникнення пожеж, їхніми причинами у Черкаській області та районі, нагадали основні правила пожежної безпеки притаманні весняному періоду.

Оскільки центри зайнятості надають допомогу чисельній кількості громадян, співробітники ДСНС закликали працівників центру роз’яснювати правила безпеки своїм відвідувачам під час зустрічей з ними, аби разом докласти всіх зусиль, щоб не допустити пожеж в оселях людей.

Окрім цього, працівників установи рятувальники ознайомили з правилами безпечної евакуації з приміщення, пояснили, настільки важливо утримувати вільними шляхи евакуації під час виходу з будівлі, не панікувати та діяти згідно чіткого плану.

По завершенню профілактично-роз’яснювальної роботи рятувальники вручили працівникам центру листівки з правил пожежної та техногенної безпеки та дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Залиште коментар