Керівника дитсадка, в якому масово похворіли діти, притягнули до відповідальності

Керівника дитсадка, в якому масово похворіли діти, притягнули до відповідальності

Під час перевірки черкаського дитячого садочка №78 «Джерельце» було виявлено порушення санітарного законодавства, законодавства у сфері безпечності харчових продуктів. Про це повідомляє прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Зокрема, окремі приміщення харчоблоку, холодильна камера потребують ремонту, кухонний посуд частково потребує заміни, невпорядковано його зберігання, не відокремлено зберігання особистого та санітарного одягу працівників харчоблоку, у закладі недостатньо комплектів постільної білизни. За результатами перевірки керівника закладу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про групове захворювання сповіщено Черкаський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, міську владу. Комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів триває.

Нагадаємо, упродовж 21-23 до Черкаської міської інфекційної лікарні госпіталізовано трьох вихованців дитсадка №78 з попереднім діагнозом гостра кишкова інфекція, середній ступінь важкості. У хворих лабораторно підтверджено ротавірусну інфекцію.

Залиште коментар