Юрій Тренкін зустрівся із спостерігачами ENEMO

Юрій Тренкін зустрівся із спостерігачами ENEMO

Чинна влада декларує невтручання у виборчий процес, а насправді робить усе задля фальсифікацій і спотворення волевиявлення українців. На цьому наголосив керівник Черкаського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін на зустрічі із спостерігачами міжнародної місії ENEMO.

Як зауважив батьківщинівець, численні порушення та провокації з боку опонентів були зафіксовані ще на старті виборчої кампанії. Водночас він наголосив, що ВО «Батьківщина» проводить передвиборчу кампанію прозоро та в межах закону.

– Зараз уся владна машина працює не на благо українців, а задля збереження посади однієї людини, – сказав Юрій Тренкін. – Звідси і численні маніпуляції, провокації, з якими ми стикаємось, брудні технології, тиск, зокрема і з боку правоохоронних органів. Фактично проти всіх батьківщинівців, які обіймають ключові посади в партії, маємо кримінальне переслідування. Я не виняток: як тільки очолив обласний виборчий штаб Юлії Тимошенко, в той же місяць обласний прокурор реанімував уже закриту проти мене справу. За надуманими, юридично нікчемними підставами. Це все зроблено для того, щоби ми займалися власним захистом по судах, а не виборчою кампанією.

За словами керівника Черкаського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина», найбільших зловживань із боку опонентів тут очікують під час підрахунку результатів голосування українців.

– Про «сітки» для підкупу виборців, що пов’язані з оточенням Порошенка, вже є не одне журналістське розслідування, – зауважив Юрій Тренкін. – Ці всі факти відомі. Ми вважаємо, що влада застосовуватиме всі можливі технології спотворення результатів голосування українців. А тому робитимемо все, щоб їх захистити. Ми організовуємо навчання для наших спостерігачів, членів виборчих комісій, щоби вони могли фахово виконувати свою роботу та протистояти спробам фальсифікацій.

Наостанок батьківщинівець закликав спостерігачів міжнародної місії ENEMO до співпраці у забезпеченні прозорості виборчого процесу та захисту результатів волевиявлення українців.

ДОВІДКОВО: Міжнародна місія ENEMO зі спостереження за виборами в Україні 2019 року триватиме 5 місяців. Її цілями є моніторинг якості виборчого процесу та його відповідність національному законодавству та міжнародним стандартам.

Залиште коментар